Jak se mi daří v karanténě? Na hovno!

Asi nemá cenu chodit kolem horké kaše, protože to nemá cenu, a pokud tohle čtete tak je vám jasné, že to moc pozitivní nebude. Tak se na to rovnou vrhneme ne?

Je den nevím kolik a já mám pocit, že už jsem doma minimálně měsíc, venku se vystřídali všechny roční období a každý den je něco jiného a to nemluvím jenom o otvíracích dobách pro důchodce. Je to doba prostě na hovno, každý den přibývají tisíce nemocných po celém světe a jestli se z toho dostaneme ve zdraví rozhodně nebudeme silnější jak říkají teď všichni ty pozitivní lidi na sociálních sítích. Stejně je tajně podezírám, že to říkat musí a sami minimálně jednou určitě seděli v koutě s rukama na kolenou a nevěděli co se sebou.

Budeme silnější? Ale jak? Budeme si vážit toho co máme? Jedním slovem, ne. Dávám všem tak tejden potom, co se všechno vrátí do normálu. Budeme vděčný za to, že můžeme ven, že můžeme do restaurace, koupit si oblečení. Ale za měsíc už každej bude nadávat že neví co chce dělat, neví kde chce jíst a oblečení stejně bude nakupovat na netu.

Jo snažím se zůstat pozitivní, ale pokud jako já celej den jen tak děláte něco jen aby čas nějak utekl, odpoledne si dete dát dvacet, protože prostě nemáte co dělat a pak čumíte do 3 na nějakej seriál na Netflixu, protože přece zejtra nikam nevstáváte. Nevydržíte ten pozitivní přístup věčně. Přijde prostě zlom, kdy je „všechno na hovno“ máte pocit, že už nikdy nebude nic jako dřív a prognózy o tom, že roušky budeme nosit do prázdnin a hranice budou zavřeny ještě příští rok mi taky moc nepomáhaj.

Jo ještě nedávno jsem si říkala, budu číst, budu psát, budu hrát válet se vždyť to bude super jako prázdniny za mlada. Jenže jo ono se to dá vydržet tejden – 14 dní, vím, že je to zatím víc jak 14 dní, ale já už asi dosáhla svojí laťky. Nemám na nic náladu, a když už si něco najdu co mě zabaví, jsem na tom tak závislá, že to pak nemůžu ani vidět. Jo koukám na tebe Madden 20. Sice ještě občas hraju ale už asi jen ze zvyku.

Nevím jak dlouho si tady ještě budu vylejvat srdce a stěžovat si jak se mám hrozně, jen proto že nic nedělám. Asi dlouho ale dneska to asi stačí. Doufám, že vy tu karanténu zvládáte líp.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *