Jednoduchá otázka, přesto když vám jí někdo položí, tak nevíte jak se jmenujete, kolik vám je, jak se dostanete domů, za to si vzpomenete na plno nepotřebných věcí, který byste o sobě nikdy nahlas neřekli. Klasický about me, tohle asi nebudu. Nemám u svého jména dvacet titulů, žádný ocenění, certifikáty a taky jsem neprocestovala celej svět.

Je mi 23 let, jmenuji se Karolína Brodská, ale existují jen dva lidé, kteří mi mohou říkat celým jménem, a to jen proto, že jsou v takovém postavení, že já jim neřeknu, aby mi tak neříkali. Radši Kája. Podle většiny lidí na světě jsem prostě divná, nezapadám a jsem kluk. Bydlím ve městě kde by chtěl žít každý, ale nikdo tu nechce řídit a už vůbec né parkovat, to mi věřte.

Nejsem normální holka, místo kabelky od módních návrhářů si koupím batoh, který byl ušit někde v Číně a já ho za půl ruku budu moct beztrestně vyměnit. Podpatky jsem nosila jen v tanečních a od té doby jsem je neměla na noze. Radši si v zimě vezmu farmářky a v létě kecky. Místo za rtěnky, makeup a další věci co asi normální holka potřebuje, si koupím novou hru na Playstation a sušený maso. Nosím kšilt dozadu ale místo tvrdýho rapu poslouchám country a sladkej popíček.

Jsem sarkastický kamarád, který si pamatuje každé vaše slovo a dokáže ho používat proti vám. I když bojuji s depresí snažím se ze všeho dělat srandu, a tak se budu smát když bych měla zachovat chladnou tvář.

Kulturní a společenský život se skládá z pravidelných návštěv benzínových stanic a kupování kávy, návštěvy vietnamce naproti, když si jdu pro pivo a občasného venčení psa “ano je to kluk, no už je mu 7 měsíců, ano vím, že je krásný.”

To by asi možná stačilo, pokud toho o mě chcete vědět víc, sledujte mě na Instagramu a samozřejmě pravidelně čtěte tenhle blog.