Nejděsivější scénu z filmů, které mě děsily v dětsví

Tohle je něco na co snad nikdy nezapomenu. Věřte mi, že tenkrát mě to fakt děsilo, i když se většině dneska směju. No můžete posoudit sami, jen jedna mě mrazí ještě teď. 😀

  • Psycho aneb nechoď do sprchy

Tenhle film vidělo tak 60%, ale každý ho zná. No je to ten černobílí s tou vraždou ve sprše. No ten! Tak já vám můžu říct, že mi trvalo strašně dlouho, dokud jsem se nepřestala bát jít se osprchovat, když jsem doma sama. Pořád jsem měla pocit, že někdo přijde a zabije mě. 

  • Mumie aneb proteču klíčovou dírkou

Jo tohle asi trochu souvisí s tím prvním, ale! Pokud jste viděli film Mumie, tak víte o čem mluvím, pro ty, co ho neviděli, upřesním. Víte jak mumie jsou asi tak milion leté a tudíž by se z nich stal prach, kdyby byli normálně venku. Tak v tomhle filmu jednu tu mumii oživili (protože super nápad číst z knihy mrtvých!) a ta je pak všechny po jednom chce zabít a ne NENÍ to horor 😀 V jedné scéně se chce dostat za jednou holkou a nekecám ale prostě se změní v písek a (jak to řeknete, protoče? prosype? Může písek téct, když není tekutý?) No to je jedno prostě se tam dostane, takže v mojí hlavě to vypadalo asi takhle. 

Jsem doma sama, jdu se osprchovat, ale bojím se protože za a) někdo se prosype klíčovou dírkou, já ho tudíž neuslyším přicházet a pak za b) mě zabije ve sprše. 

  • Každá druhá detektivka aneb nedívej se z okna

Vyrostla jsem v bytě v panelovém domě ve druhém patře, takže to že by mi někdo stál za oknem je celkem nepravděpodobné, ale co vy víte. Ale ani tak, jsem nikdy NIKDY večer nekoukala a stále nekoukám ven z oken a to odkudkoliv! Co kdyby tam někdo stál a zíral přesně na mě? To je strach, který mě doteď nepustil. A nemyslím si, že někdy odejde. 

 

Mám pár historek ještě, ale ty nemají s filmy nic společného, takže si je nechám na příště. Doufám, že se vám to líbilo a nezapomeňte zalepit klíčovou dírku, až se půjdete přístě osprchovat! 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *