Poraz to s kreativitou

Vítejte na stránce mého projektuO čem projekt vlastně je?

To je naprosto jednoduché, jako někdo kdo sám bojuje s úzkostí a depresemi chci nabídnout pomocnou ruku těm, kteří touhle nemocí také trpí. Sama vím, jak těžké je někdy najít něco pozitivního na tom nejčernějším dni, ale věřte mi, že tam to světlo je! Mně pomohlo, když jsem něco dělala, psala, kreslila nebo zkrátka se snažila nějak zabavit. Třeba to pomůže i vám. Takže zkuste zatnout zuby a bojovat!

Jak se zapojit do projektu?

Máte několik možností jak se zapojit.

-První možnost je používat knihu, kterou si můžete stáhnout níže.

Druhá možnost, pokud nechcete pracovat s knihou, sdílejte # na svém profilu s nějakým hezkým vzkazem, který povzbudí další, aby bojovali.

A třetí možnost, nemusíte ani nic tisknout, ani nic označovat jen prostě se snažte pomoci těm, kteří vaší pomoc potřebují.

Zapojením do projektu zvyšujete povědomí o tomto problému, který je stále přehlížen. Někteří lidé na tenhle problém nahlíží ze špatné strany, a to je ještě horší. Proto bych ráda s tím něco udělala.  Budu ráda, když mě ve vašich příspěvcích také označíte 🙂

Jak pracovat s knihou?

Stáhněte si jí zde ve formátu A4 nebo A5 a vytiskněte. Je naprosto zdarma, jako každá dobrá pomoc by měla být. Pak už stačí si jí jen svázat nebo dát do nějakých desek a začít vyplňovat. Nebojte, neudělala sjem chybu v některých bublinách, jen mi přislo zvláštní psát „pyšný/á“ proto jsem vám místo nechala vynechané, abyste si zbytek doplnili, podle sebe :). Pokud se vám nějaká bublina, stránka nebo něco nelíbí, stačí napsat a já vám jí upravím na míru. Pokud budete mít nějaký nápad, co by se v knize mohlo objevit, napište mi buď na mail info@verifiedweird.cz nebo na některé z mých sociálních sítí. Pokud si knihu vytisknete, sdílejte ji. Nikdy nevíte, kdo z vašich blízkých může bojovat s tím samým a když uvidí, že vy se nebojíte o tom otevřeně mluvit, třeba najdou také kuráž se svým stavem něco dělat a konečně s tím začít bojovat! Pokud si s nečím nebudete vědět rady, koukněte na rady a tipy do návodu!

#PorazToSKreativitou x #FightItWithCreativity

Pokud budete mít jakékoliv otázky, budete chtít pomoci od někoho, kdo velmi dobře zná to, jak se cítíte, nebo si jen popovídat napište mi nebo mě označte ve vašem příspěvku. Společně to zvládneme!

Ke stažení zde
Česká verze   A4 X A5

Návod

English version A4 x A5

Instructions