Hry

Stříbrnou medaily získal Spyro a jeho Reignited trilogy. Má to hned několik důvodů, proč jedna z mých nejoblíbenějších herních postav skončila na druhém místě. První hru jsem si naprosto užila, druhá mě štvala hned od samého začáku a třetí díl jsem ještě nedohrála i když musím říct, že mě zatím baví. 

První místo pro mě bylo jasné už od začátku a to je Far Cry 5. Herní série FC má promě vždycky velký význam a když jsem se dozvěděla, ž tentokrát se bude odehrávat na americkém venkově, prostě jsem to musela mít! Na recenzi už je asi pozdě, jen řeknu pár věcí. Grafika skvělá, příběh trochu zvláštní, ale herní prostředí naprosto úžasné! Hrát celý příběh podle toho jak chcete, byl podle mě super nápad a za mě po FC 3 nejlepší FC hra! Protože, co si budeme říkat FC 3 je prostě nejlepší 😀

 

Seriály

I když filmy mám strašně ráda, letos jsem naprosto propadla Netflixu a koukala nejvíce na tyto seriály.

Gravity Falls – jo vím trochu pozdě ale přece. Celou sérii už znám nazpaměť a když prostě nemám co dělat nebo se potřebuju nějak zabavit a nemám na nic náladu, zapnu tohle a je to hned lepší.

The Hollow – Když už jsme u animovaných seriálů. musím říct, že jsem si strašně užila tenhle Netflix original. Příběh super, dialogy skvěle napsané, ale ten konec no nic moc. Takže teď když si to pustím na konec prostě nekoukám 😀

Arrow – jeden z mála superhrnovských seriálů, který mě opravdu zaujal. Protože kdo nekoukal na toho starého Supermana ne? Tohle je super, jen ty novější série už jsou trošku horší.

Riverdale – naprostá poslednost posledního měsíce. Co víc si přát než nevědět hned na začátku jak to dopadne. Skvělý postavy, příběh propacovaný do nejmenších detailů. Prostě paráda!

 

Muzika

Dělání seznamu top of 2018 je moje každoroční tradice a každý rok do něj přidávám víc a víc pravidel aby byl fér. Letos první 4 jsou následující:

4. Imagine Dragons – Natural

3. 5 Seconds of Summer – Want You Back

2. 30 Seconds To Mars – Dangerous Night

1. Liam Payne & Rita Ora – For You

Nejkrásnější vzpomínky 2018

Doufám, že Váš rok 2018 byl super tak jako ten můj. Protože za mě tohle byl můj nejlepší rok co jsem kdy zažila. Takže Vám přeju hodně úspěchů, pevné zdravý a skvělých vzpomínek.