Tohle jsem já

Jednoduchá otázka, přesto když vám jí někdo položí, tak nevíte jak se jmenujete, kolik vám je, jak se dostanete domů, za to si vzpomenete na plno nepotřebných věcí, který byste o sobě nikdy nahlas neřekli. Klasický about me, tohle asi nebudu. Nemám u svého jména dvacet titulů, žádný ocenění, certifikáty a taky jsem neprocestovala celej svět.

Je mi 23 let, jmenuji se Karolína Brodská, ale existují jen dva lidé, kteří mi mohou říkat celým jménem, a to jen proto, že jsou v takovém postavení, že já jim neřeknu, aby mi tak neříkali. Radši Kája. Podle většiny lidí na světě jsem prostě divná, nezapadám a jsem kluk. Bydlím ve městě kde by chtěl žít každý, ale nikdo tu nechce řídit a už vůbec né parkovat, to mi věřte.

Nejsem normální holka, místo kabelky od módních návrhářů si koupím batoh, který byl ušit někde v Číně a já ho za půl ruku budu moct beztrestně vyměnit. Podpatky jsem nosila jen v tanečních a od té doby jsem je neměla na noze. Radši si v zimě vezmu farmářky a v létě kecky. Místo za rtěnky, makeup a další věci co asi normální holka potřebuje, si koupím novou hru na Playstation a sušený maso. Nosím kšilt dozadu ale místo tvrdýho rapu poslouchám country a sladkej popíček.

Jsem sarkastický kamarád, který si pamatuje každé vaše slovo a dokáže ho používat proti vám. I když bojuji s depresí snažím se ze všeho dělat srandu, a tak se budu smát když bych měla zachovat chladnou tvář.

Kulturní a společenský život se skládá z pravidelných návštěv benzínových stanic a kupování kávy, návštěvy vietnamce naproti, když si jdu pro pivo a občasného venčení psa „ano je to kluk, no už je mu 7 měsíců, ano vím, že je krásný.“

To by asi možná stačilo, pokud toho o mě chcete vědět víc, sledujte mě na Instagramu a samozřejmě pravidelně čtěte tenhle blog.